O firmie

Witamy serdecznie na naszej stronie.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą Firmę.

Maszyny używane oferujemy bezpośrednio po produkcji (ex works), lub jako wyremontowane, po naprawie głównej, przeglądzie technicznym. Specjalizujemy się w dostawach maszyn dla przemysłu maszynowego-obróbki metali.

Mamy świadomość, że nowe maszyny są drogie, długo się amortyzują, są czynnikiem mocno obciążającym budżet każdej Firmy. Wiadomo, każda nowa maszyna, jej zakup, musi być przekalkulowany pod kątem jej opłacalności zakupu w czasie.

Oferowane maszyny pochodzą głównie z obszaru Włoch Północnych, gdzie nakłady inwestycyjne firm są duże - co oznacza, że maszyny są generalnie wymieniane nie z uwagi na ich zużycie techniczne, ale ze względu na ich modernizację, wymiany na nowsze urządzenie, zwiększenie zdolności produkcyjnych czy też automatyzację produkcji.

Również w naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny i urządzenia pochodzące z firm upadłych, lub przed ich zamknięciem, w dużej części i nie rzadko są to maszyny stosunkowo młode, w idealnym stanie technicznym. Oferowane są w korzystnych cenach i stanowią poważną alternatywę w stosunku do cen maszyn nowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odpowiemy na Państwa pytania.